Miłe słowa


Tutaj możecie poczytać krótkie opinie osób, z którymi miałem przyjemność współpracować i tworzyć dla nich wspomnienia.
Za każdym razem, gdy dostaje te wiadomości to czerwienieje na policzkach. Bardzo trudno przyjmować mi pochwały, ale wiem, że lubicie czytać feedback od innych, dlatego zapraszam do lektury.

"Super kontakt, elastyczność, realizacja ekspresowa.

Jeśli chodzi o same zdjęcia, nie trzeba żadnych słów, wystarczy tylko spojrzeć.

Widać, że kochasz to co robisz, bo tylko ludzie z pasją tworzą takie wspaniałe rzeczy.

PS Album ze zdjęciami, które projektuje Marcin to must have!"

Ada

"Marcin jest super kontaktowy, elastyczny, podpowiada i radzi co jest mega ważne bo często w ślubnym ferworze można się pogubić.

Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni! Szczerze polecamy i pewnie wrócimy na jakaś mini sesyjkę w najbliższym czasie :)"

Magda i Rafał

"Marcin to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać szukając fotografa na nasz ślub. Zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie. Są przepiękne i przede wszystkim z duszą, widać na nich emocje i energię. Poza tym Marcin to przesympatyczna osoba z głową pełną pomysłów, a w dodatku na totalnym luzie"

Dominika

"Marcin to wybitny fotograf, artysta. Jego zdjecia, pomysły, kadry, zachwycają podczas każdej sesji. Atmosfera przy pracy z nim jest tak luźna, że zdjęcia robią się same, a czas oczekiwania na efekty jest wręcz ekspresowy"

Paulina

Marcin jest fotografem cierpliwym, dokładnym i jednocześnie szalenie kreatywnym i wrażliwym. Sesja przebiegła w tak swobodnej atmosferze, że po krótkim czasie zapomnieliśmy o tym, że ktoś nas fotografuje.


Magdalena

“Mieliśmy właśnie iść spać, a od godziny przeglądamy zdjęcia i zachwycamy się.Nie możemy się napatrzeć! Wszystkie są przepiękne, każde wyjątkowe. Jesteśmy przeszczęśliwi.“


Natalia i Damian

Nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś inny niż Marcin uwiecznił momenty z naszego dnia 


Iga i Armin

"Marcin to w 100% profesjonalista. Ma świetne oko do oryginalnych i niepowtarzalnych zdjęć. Swoim zaangażowaniem i podejściem potrafi sprawić, ze wszyscy wyglądają świetnie na zdjęciach. Zdjęcia są przepiękne i bardzo często do nich wracamy i oglądamy. Dziękujemy i polecamy"


Magdalena

Pełen PROFESJONALIZM! Zdjęcia są zachwycające, przepiękne, naturalne kadry. Praca z Marcinem to sama przyjemność, dużo śmiechu i pozytywniej energii. Zdjęcia otrzymaliśmy ekspresowo, a efekty przerosły nasze oczekiwania. Polecamy z czystym sumieniem!


Magdalena

Follow me on Instagram