PRZYJĘCIE W WILLI Z BASENEM

Dejavu? Trochę tak. 2 lata temu byłem w tym samym miejscu na ślubie Bartka i Natalii. Dlatego też nie mogłem się doczekać tegorocznego ślubu Igi i Armina, bo wiedziałem, że to będzie sztos. Wszyscy mieszkali w wielkiej willi pod Rzymem, basen, jacuzzi, czego chcieć więcej? Wyobrażacie sobie ten klimat? Wino, pizza, pasta, basen, słońce, Rzym? OMG! Tak sobie wyobrażam najlepszy ślub za granicą. Jak to wszystko zorganizować? Już niedługo na blogu zrobimy mini wywiad z nimi, gdzie wszystko nam opiszą jak zorganizować takie przyjęcie i z czym to się wiąże. Stay tuned 😀

CZY WYBRAĆ MAŁE KAMERALNE WESELE W RZYMIE, CZY DUŻE WESELE W POLSCE?

Wesele w małym gronie w Rzymie może być lepsze dla osób, które cenią sobie intymność i kameralny klimat, a także chcą cieszyć się piękną scenerią i kulturą Rzymu. Takie wesele pozwala na bardziej osobiste i niezapomniane doświadczenie dla pary młodej i ich bliskich. Pogoda i słońce gwarantowane. Zabawa przy basenie z przyjaciółmi. Czego chcieć więcej?

Z drugiej strony, duże i wystawne wesele w Polsce może być lepsze dla osób, które chcą świętować z większą liczbą przyjaciół i rodziny, a także cenią sobie tradycję i wystawność. Takie wesele pozwala na większą celebrację i wspólne świętowanie.

Koszty w obu przypadkach są bardzo porównywalne.

W końcu decyzja, jaki rodzaj wesela jest lepszy, zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji pary młodej i ich gości. Ważne jest, aby wybrać opcję, która pozwala na stworzenie niezapomnianych wspomnień i spełnienie oczekiwań pary młodej.