Weranda Przyjęcia, gdzie elegancja spotyka się z naturą.

To niezwykłe miejsce, gdzie organizowane są uroczystości indywidualnie, w naturalnym otoczeniu i z niepowtarzalnym klimatem. Oto dlaczego warto zainteresować się tą magiczną przestrzenią. Justyna i Tom wybrali to miejsce na własne wesele. Polsko-angielskie wydarzenie, gdzie energia wylewała się przez okna. Weranda Przyjęcia wpasowała się w ich klimat w 100 procentach. Dlaczego?


bo Weranda Przyjęcia to:


Kontakt z naturą, niepowtarzalny klimat

Przepiękna roślinność, romantycznie oświetlone alejki oraz strefy odpoczynku tworzą idealne tło dla ceremonii plenerowych. Weranda stawia na bliski kontakt z naturą, kreując wyjątkową atmosferę, która sprawia, że każdy gość czuje się wyjątkowo.

Niezwykłe wnętrze, pełne możliwości

Drewniana podłoga kontrastująca z białymi ścianami, to wnętrze, które jest jak pusta kanvas, gotowa przyjąć wszelkie dekoracje i aranżacje. Elegancja czy rustykalny styl, tutaj wszystko jest możliwe, dopasowane do Waszych marzeń.

Kuchnia pełna pasji i różnorodności

Tradycyjne dania polskie, kuchnia świata czy menu wegetariańskie – Weranda nie jest ograniczona, oferując bogactwo smaków dostosowanych do Waszych preferencji. A grill pod altaną to niezwykła atrakcja, która rozbudza zmysły i cieszy podniebienia gości.

Sami zobaczcie jak pięknie wszystko do siebie pasowało!