Sesja Ślubna nad Jeziorem Garda

Planując sesję ślubną, wiele par marzy o miejscach niezwykłych, które staną się idealnym tłem. Jednym z takich miejsc jest zdecydowanie jezioro Garda, położone w pięknym regionie włoskiej Lombardii. Byłem już kilkukrotnie na sesji ślubnej nad jeziorem Como, ale tutaj byłem pierwszy raz. To tu, w otoczeniu urokliwych miasteczek, odbyła się sesja ślubna dla Dominiki i Olafa. Prawie rok po ślubie, ale dlaczego nie?

Przygotowania do sesji ślubnej nad jeziorem Garda rozpoczęły się dość szybko. Na miesiąc przed wylotem Dominika i Olaf znaleźli bilety w genialnej cenie. Wszesna pobudka i lecimy. Pierwszego dnia poszwendaliśmy się zwiedzając okolice i notując fajne miejsca na sesję. Dzień sesji rozpoczęliśmy od poranka, chcąc wykorzystać pogodę, światło i uniknąć tłumów turystów. Udało się!

Na sesję poleciała z nami moja narzeczona, która na codzień zajmuję się makijażem. Bardzo wygodne rozwiązanie dla Pani Młodej. Ma przy sobie fotografa i makijażystkę. Czego chcieć więcej. Zerknijcie na profil Ani: @kaczmarska_makeup