Ślub marzeń w malowniczym zakątku – Oranżeria Przyjęcia koło Rzeszowa

Idealne miejsce na ślub na Podkarpaciu


Planując wyjątkowe wesele, poszukujemy magicznego miejsca, które zharmonizuje elegancję, naturę i wyjątkową atmosferę. Oranżeria Przyjęcia to oaza, gdzie ślubne marzenia stają się rzeczywistością.

Ślub marzeń w malowniczym zakątku – Oranżeria Przyjęcia. Idealne miejsce dla wyjątkowych chwil.


Elegancja w każdym szczególe

Oranżeria to nie tylko przestrzeń do świętowania, to sala wypełniona elegancją i wdziękiem. Przepiękne, jasne wnętrze, otoczone naturalnymi materiałami, tworzy niezwykłą atmosferę dla Waszych wspomnień.


Ślub w otoczeniu natury

Ogrodowe tereny Oranżerii to miejsce, w którym przyroda splata się z elegancją. To idealne tło dla Waszego ślubu plenerowego. Zachód słońca w tym miejscu jest spektakularny. Ciepłe światło wpadające przez przeszkloną ścianę tworzy niespotykany klimat.


Pizza na weselu?

Oranżeria Przyjęcia to tradycyjna polska kuchnia, kuchnia fusion czy śródziemnomorskie smaki. Oranżeria Przyjęcia to nie tylko elegancja, lecz także kulinarna podróż, która zadowoli najbardziej wyrafinowane podniebienia. To co jest mało spotykane to pizza na weselu. Jest nie tylko pyszną przekąską, ale świetną niespodzianką dla gości. Z pewnością nie spotkali się z tym wcześniej.


Rezerwujcie swój magiczny dzień

Oranżeria Przyjęcia to nie tylko sala weselna, to miejsce, które stanie się tłem Waszych marzeń. Rezerwując to miejsce na Wasze wyjątkowe wydarzenie, otrzymacie nie tylko elegancję i wyjątkową atmosferę, lecz także profesjonalne usługi fotograficzne, które uwiecznią te magiczne chwile na lata.


Uwaga! Niespodzianka na końcu

Eleganckie tło dla zdjęć ślubnych


Wyobraź sobie moment, gdy stajesz w otoczeniu dwóch starych wierzb, symbolizujących szczęście i miłość. Każdy kadr nabiera wyjątkowego uroku. Oranżeria Przyjęcia oferuje wyjątkowe zakątki, idealne na romantyczne sesje zdjęciowe. Nie potrzebujecie już jeździć w inne miejsca na sesję. W dniu ślubu można zrobić genialną, krótką sesję na terenie Oranżerii. Zobaczcie sami przykłady zdjęć, które tam powstają!


Rezerwujcie swój magiczny dzień


Oranżeria Przyjęcia to nie tylko sala weselna, to miejsce, które stanie się tłem Waszych marzeń. Rezerwując to miejsce na Wasze wyjątkowe wydarzenie, otrzymacie nie tylko elegancję i wyjątkową atmosferę. Wesele marzeń staje się rzeczywistością w Oranżerii Przyjęcia. Uwiecznijmy razem Waszą historię!


i teraz niespodzianka:


Jeśli rezerwujecie termin w Oranżerii i chcielibyście żebym to ja uwiecznił go dla Was - otrzymacie coś specljanie ode mnie.