Ślub w Oranżerii Przyjęcia

W Komorowie, zaledwie 30 minut od Rzeszowa, Paulina i Kuba świętowali swój wielki dzień w Oranżerii Przyjęcia. Było to niemałe przedsięwzięcie, bo przyjechali aż z Ostrowca Świętokrzyskiego, 2h od Rzeszowa. Co zrobić jeśli to właśnie ta sala wymarzyła się Paulinie? Warto spełniać marzenia w dniu ślubu ;)

Przygotowania i Ceremonia w Oranżerii Przyjęcia

Przygotowania odbyły się w stylowych przestrzeniach Oranżerii, co pozwoliło parze na pełen relaks przed uroczystością, co widać na zdjęciach. Totalny luz.

Make-upem zajęła się Basia Jaskot, fryzurą Kasia Nykiel. Suknia od Violi Piekut Ceremonia na świeżym powietrzu, przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego i szumu drzew, dodała magii temu dniu. To był piękny i wyjątkowy ślub plenerowy.

Wesele w oranżerii przyjęcia

Każdy detal – od dekoracji po muzykę – był dopracowany do perfekcji, tworząc niezapomnianą atmosferę. Wesele w przestronnej sali Oranżerii Przyjęcia było pełne emocji i radości. Co więcej DJ Karol rozkręcił parkiet, a impreza była petardą!

Najpiękniejsza sala weselna na Podkarpaciu

Jeśli marzycie o wyjątkowym weselu w okolicach Rzeszowa, Oranżeria Przyjęcia to miejsce idealne. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i kontaktu, jeśli szukacie fotografa ślubnego z Rzeszowa, który uchwyci Wasze wyjątkowe chwile w tym miejscu. Znam to miejsce już bardzo dobrze i uwielbiam tam fotografować.